Rohy Author ABE-30 N černé
Rohy Author s vnějším uchycením na řidítka, materiál dural AL6061.
- Vaše cena s DPH:
- 350 Kč
- Výrobce:
- Author
- Dostupnost:
- SKLADEM
- Záruka:
- 2 roky
Rohy Author s vnějším uchycením na řidítka, materiál dural AL6061.
Krátké rohy Author Ergobar, ergonomický tvar - komfortní úchop, vnějším uchycení na řidítka, materiál AL6061, hmotnost 172 g, materiál AL6061.
Pár duralových obdelníkových rohů se zaoblenými hranami a pogumovaným povrchem. Rohy se připevňují na kraje řídítek. Průměr rohů 22,2 mm na všechna standardní řídítka, délka 7 cm od vrcholu rohů k povrchu řídítům.
Pár ergonomicky tvarovaných, oválných rohů z materiálu dural
Pár duralových oválných rohů. Součástí jsou záslepky na řídítka, průměr rohů 22,2 mm na všechna standardní řídítka, délka 13 cm od vrcholu rohů k povrchu řídítek.
Velmi dobře tvarované rohy, skvěle padnou do ruky
Musíte vybrat variantu.
Tento web používá soubory cookie k personalizaci a poskytování vhodného obsahu, analýze návštěvnosti webu a zobrazování reklamy. Kliknutím na „Souhlasím“ souhlasíte s našimi podmínkami a můžete pokračovat v nákupu.
Přidat reakci